Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Personal på Mariedalsskolan

    Läsåret 2023/2024

    Rektor: Roger Söderman
    Telefon: 060-163335
    E-post: roger.soderman@timra.se

    Administratör: Carin Jönsson
    Telefon: 060-163380
    E-post: carin.jonsson@timra.se

    Skolsköterska: Evalisa Gillow
    Telefon: 073-079 90 48
    E-post: evalisa.gillow@timra.se

    Kurator: Christina Nilsson
    Telefon: 073-813 39 64
    E-post: christina.e.nilsson@timra.se

    Specialpedagog: Josefin Lilja
    E-post: josefin.lilja@timra.se

    Speciallärare: Kristina Boman
    E-post: kristina.boman@timra.se

    Förskoleklass/Violen

    Carina Hall
    E-post: carina.hall@timra.se

    Emelie Claesson
    E-post: emelie.claesson@timra.se

    Ann-Louise Sevefjord
    E-post: ann-louise.sevefjord@timra.se

    Maria Jonsson
    E-post: maria.jonsson@timra.se

    Maria Bergman
    E-post: maria.bergman@timra.se

    Annica Dahlqvist
    E-post: annica.dahlqvist@timra.se

    Fritids Solrosen

    Katarina Peinerud
    E-post: katarina.peinerud@timra.se

    Carina Huss
    E-post: carina.huss@timra.se

    Gunilla Fors
    E-post: gunilla.fors@timra.se

    Ida Dowermyr
    E-post: ida.dowermyr@timra.se

    Åk 1-3

    Carola Källman - 1A
    E-post: carola.kallman@timra.se

    Marie Granström - 1B
    E-post: marie.granstrom@timra.se

    Johanna Perming - 2A Röd
    E-post: johanna.perming@timra.se

    Pernilla Normelli - 2A Blå
    E-post: pernilla.normelli@timra.se

    Christina Gradin - 3A
    E-post: christina.gradin@timra.se

    Anna Landfors Ignberg - 3B
    E-post: anna.li@timra.se

    Susanne Larsson 1-3
    E-post: eva-susanne.larsson@timra.se

    Åk 4-6

    Jenny Nyström - 4A
    E-post: jenny.nystrom@timra.se

    Johan Samuelsson - 4B
    E-post: johan.samuelsson@timra.se

    Victoria Ödling - 5A
    E-post: victoria.odling@timra.se

    Caroline Eriksson - 5B
    E-post: caroline.eriksson@timra.se

    Andreas Wikström - 6A
    E-post: andreas.wikstrom@timra.se

    Anki Erixon - 4-6
    E-post: annchristine.erixon@timra.se

    Carina Olsson - 4-6
    E-post: carina.olsson@timra.se

    Anders Borg - 4-6
    E-post: anders.borg@timra.se

    Övrig personal

    Idrottslärare: Max Håkansson
    E-post: max.hakansson@timra.se

    Musiklärare: Marianne Svelander
    E-post: marianne.x.svelander@timra.se

    Trä- och metallslöjd: Viktoria Nässlin
    E-post: viktoria.nasslin@timra.se

    Textilslöjd: Karin Backberg
    E-post: karin.backberg2@timra.se

    Svenska som andraspråk: Claudia Molin
    E-post: claudia.molin@timra.se

    Elevsamordnare: Erik Söderström
    E-post: erik.soderstrom@timra.se


    Kontakt

    Länkar

    Sidan uppdaterad

     

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30 (lunchstängt 12.00-12.45)

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »