Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Personal Laggarbergs skola

    Läsåret 2023/2024


    Rektor: Anna Wahlin
    Telefon: 060-163481
    E-post: anna.wahlin@timra.se

    Administratör: Carin jönsson
    Telefon: 060-163380
    E-post: carin.jonsson@timra.se

    Skolsköterska: Evalisa Gillow
    Telefon: 073-079 90 48
    E-post: evalisa.gillow@timra.se

    Kurator: Christina Nilsson
    Telefon: 073-813 39 64
    E-post: christina.e.nilsson@timra.se

    Specialpedagog: Anna Emanuelz
    E-post: anna.emanuelz@timra.se

    Speciallärare: Anna Edström
    E-post: anna.edstrom@timra.se

    Förskoleklass och Fritids

    Katarina Andersson
    E-post: kattis.andersson@timra.se

    Anna Liljedal
    E-post: anna.liljedal@timra.se

    Ingrid Nygren
    E-post: ingrid.nygren@timra.se

    Jennie Lindström
    E-post: jennie.lindstrom@timra.se

    Mikael Gustavsson
    E-post: mikael.gustafsson@timra.se

    Lucas Carlsson
    E-post: lucas.carlsson@timra.se

    Åk 1-3

    Johanna Jansson - År1
    E-post: johanna.jansson@timra.se

    Johanna Kempe - År1
    E-post: johanna.kempe@timra.se

    Emma Karlsson - År 2
    E-post: emma.karlsson@timra.se

    Annelie Olsson Konradsson - År 3
    E-post: annelie.olsson@timra.se

    Åk 4-6

    Sara Fritz - År 4
    E-post: sara.fritz@timra.se

    Jennifer Hultman - År 5
    E-post: jennifer.hultman@timra.se

    Matilda Engström - År 5
    E-post: matilda.engstrom@timra.se

    Alexandra Sundberg - År 6
    E-post: alexandra.sundberg@timra.se

    Stina Hellberg - År 6
    E-post: stina.hellberg@timra.se

    Övrig personal

    Idrottslärare: Mikael Gustavsson
    E-post: mikael.gustafsson@timra.se

    Idrottslärare: Jennie Lindström
    E-post: jennie.lindstrom@timra.se

    Musiklärare: Marianne Svelander
    E-post: marianne.x.svelander@timra.se

    Trä- och metallslöjd: Viktoria Nässlin
    E-post: viktoria.nasslin@stimra.se

    Textilslöjd: Karin Backberg
    E-post: karin.backberg2@timra.se

    Kontakt

    Länkar

    Sidan uppdaterad

     

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30 (lunchstängt 12.00-12.45)

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »