Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Kontakta oss på Kompetenscenter

    Besöksadress
    Terminalvägen 10
    861 36 Timrå

    Öppettider
    Måndag - fredag kl. 08.00 - 16.00
    Lunchstängt kl. 12.00 - 13.00.

    terminalvägen 10

    Kundtjänst Kompetenscenter

    Telefon: 060-16 32 62

    Susanna Sedin
    Telefon: 070-191 65 35.
    E-post: susanna.sedin@timra.se

    Arbetsmarknadssamordnare

    Malin Jakobsson
    Arbetsmarknadssamordnare/ studie- och yrkesvägledare
    Telefon: 073-275 4860.
    E-post: malin.jakobsson@timra.se

    Pia Björch
    Arbetsmarknadssamordnare
    Telefon: 076-116 87 92
    E-post: pia.bjorch@timra.se

    Suzan Edström
    Arbetsmarknadssamordnare
    Telefon: 060-16 34 72, mobil 070-191 6521.
    E-post: suzan.edstrom@timra.se

    Tara Eklund
    Arbetsmarknadssamordnare
    Telefon: 073-39 19 370
    E-post: tara.eklund@timra.se

    Arbetsmarknadshandledare

    Ann-Catrin Boman
    Arbetsmarknadshandledare
    Telefon: 070-307 21 51
    E-post: ann-catrin.broman@timra.se

    Thomas Helin
    Arbetsmarknadshandledare
    Telefon: 073-275 48 72
    E-post: thomas.helin@timra.se

    Maria Jonasson
    Arbetsmarknadshandledare
    Telefon: 073-023 62 50
    E-post: maria.jonasson@timra.se

    Marissa Lonnakko
    Arbetsmarknadshandledare
    Telefon: 073-054 41 21.
    E-post: marissa.lonnakko@timra.se

    Integrationshandledare

    Bouchta Taiymi
    Integrationshandledare
    Telefon: 076-119 54 25
    E-post: bouchta.taiymi@timra.se 

    Kadra Ismail
    Integrationshandledare
    Telefon: 072-233 57 57.
    E-post: kadra.ismail@timra.se

    Uldon Karaeva
    Integrationshandledare
    Telefon: 070-256 38 70
    E-post: uldon.karaeva@timra.se

    Enhetschef

    Annelie Ringbro
    Telefon: 072-537 1772.
    E-post: annelie.ringbro@timra.se

    Kontakt

    Länkar

    Sidan uppdaterad

     

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »