Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Personal

    Rektor: Jon Melin.
    Telefon: 072-215 47 62.
    E-post: jon.melin@timra.se.

    Administratör: Johanna Sundgren.
    Telefon: 073-033 25 00.
    E-post: johanna.sundgren@skola.timra.se.

    Kurator: Frida Maistedt.
    Telefon: 070-190 36 74.
    E-post: frida.maistedt@skola.timra.se.

    Skolsköterska: Sara Jansson.
    Telefon: 073-274 84 56.
    E-post: sara.jansson@skola.timra.se.

    Specialpedagog: Stefan Isaksson-Nilsson.
    Telefon: 070-190 79 26.
    E-post: stefan.isaksson-nilsson@skola.timra.se.

    Studie- och yrkesvägledare: Ingela Antonsson.
    Telefon: 073-044 66 17.
    E-post: ingela.antonsson@skola.timra.se.

    Vaktmästare: Samuel Fisk.
    Telefon: 070-300 74 81.
    E-post: samuel.fisk@skola.timra.se.

    Elevvärd: -


    Undervisande personal

    All undervisande personal nås på telefonnummer: 060-16 37 40.

    Marika Alm (Resurs).
    E-post: marika.alm@skola.timra.se.

    Roger Bodell (Trä- och metallslöjd).
    E-post: roger.bodell@skola.timra.se.

    Madelene Gustafsson (Biologi/Teknik).
    E-post: madelene.gustafsson@skola.timra.se.

    Annelie Henriksson (Resurs).
    E-post: annelie.henriksson@skola.timra.se.

    Ellinore Jönsson (Spanska, årskurs 6 och 7).
    E-post: ellinor.jonsson@skola.timra.se.

    Svante Jonasson (Bild).
    E-post: svante.jonasson@skola.timra.se.

    Eva Lockhart (Grundlärare, årskurs 6 och 7).
    E-post: eva.lockhart@skola.timra.se.

    Adam Lundberg (Resurs).
    E-post: adam.lundberg@skola.timra.se.

    Hannah Löfstrand (Matematik).
    E-post: hannah.lofstrand@skola.timra.se.

    Sara Sidén (Hem- och konsumentkunskap).
    E-post: sara.siden@skola.timra.se.

    Jenny Hemdahl (Svenska/engelska).
    E-post: jenny.hemdahl@skola.timra.se.

    Jonas Nordström (Samhällsorienterande/resurs).
    E-post: jonas.nordstrom@skola.timra.se.

    Kristina Nordström (Grundlärare årskurs 6).
    E-post: kristina.nordstrom2@skola.timra.se.

    Tina Jeanette Norling (Svenska/engelska/tyska).
    E-post: jeanette.norling@skola.timra.se.

    Håkan Nygren (Idrott).
    E-post: hakan.nygren@skola.timra.se.

    Mattias Nylander (Fysik/kemi).
    E-post: mattias.nylander@skola.timra.se.

    Johanna Näsholm (Speciallärare).
    E-post: johanna.nasholm@skola.timra.se.

    Joakim Nordström (Musik)
    E-post: joakim.nordstrom@skola.timra.se.

    Emil Persson (Samhällsorienterande/idrott).
    E-post: emil.persson@skola.timra.se.

    Emilia Pettersson (Tjänstledig, Grundlärare årskurs 6) .
    E-post: emilia.pettersson@skola.timra.se.

    Anna Maria Svensson (Svenska).
    E-post: ammi.svensson@skola.timra.se.

    Astrid Tinnerholm (Textilslöjd).
    E-post: astrid.tinnerholm@skola.timra.se.

    Maja Westberg (Vikarie/resurs).
    E-post: maja.westberg@skola.timra.se.

    Eva Zaragoza Mora (Spanska).
    E-post: eva.zaragozamora@skola.timra.se.

    Kontakt

    Länkar

    Lägg till relevanta länkar här

    Sidan uppdaterad 2020-01-03

     

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14,
    861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer:
    212000-2395

    Kommunhuset är öppet
    klockan 08.00-16.30

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14, 861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer: 212000-2395

    Kommunhuset är öppet 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    www.timra.se är Timrå kommuns offentliga webbplats

    Navigera på webbplatsen

    GDPR

    Tillgänglighetsredogörelse

    Om cookies

    Tyck till om webbplatsen

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats

    Twitterlänk till annan webbplats

    Instagramlänk till annan webbplats

    RSS

    E-postutskick