Kontakt

Expedition

Marlene Öberg
Här finns scheman, blanketter, informationsmaterial, studieintyg, studerandekonton med mera.
Öppet mån-fre 08.00–16.00 Stängt 12.00–13.00
Telefon: 060-16 35 51
marlene.oberg@timra.se

Rektor

Martin Eriksson
Telefon: 070-1903656


Studie- och yrkesvägledning

Maria Kling
Studie- och yrkesvägledare
maria.kling@skola.timra.se
060-16 35 53

Cecilia Magneland
Studie- och yrkesvägledare
cecilia.magneland@skola.timra.se
060-16 33 56

Malin Jakobsson
Studie- och yrkesvägledare/arbetskonsulent
malin.jakobsson@timra.se
060-16 32 62, 073-275 48 60
Arbetsmarknadstorget

 

Telefontid
Telefon: 060-16 33 56
Tisdag 10.30-12.00


Våra lärare 

Eva Biedron
Matematik, datorkunskap
eva.biedron@skola.timra.se

Eva Rådman
Matematik, Fysik 
eva.radman@skola.timra.se

Therese Stenberg
Svenska, Svenska som andraspråk
therese.stenberg@skola.timra.se

Sara-Lisa Brännberg
Samhällskunskap, dataorientering, studiehjälp
sara-lisa.brannberg@skola.timra.se

Maria Edin
Svenska, Svenska som andraspråk 
maria.edin@skola.timra.se

Birgitta Säwén och Barbro Elfving
Svenska som andraspråk 

Naomi Perera
Engelska
naomi.perera@skola.timra.se

Anneli Lindberg
Specialpedagog
anneli.lindberg@skola.timra.se

Susanne Elfström
SFI  
susanne.elfstrom@skola.timra.se

Lena Steen
SFI
lena.steen@skola.timra.se

Sara Olsson
SFI
sara.olsson@skola.timra.se

Lena Lindbäck
SFI
lena.lindback@skola.timra.se

Claudia Moghaddam
SFI
claudia.moghaddam@skola.timra.se

Rita Brazaite
SFI
rita.brazaite@skola.timra.se    

Minna Amrén
SFI
minna.amren@skola.timra.se

Kommentera sidan

Skicka en kommentar till innehållsansvarig.

Kommentera sidan Dela och tipsa

Sidan uppdaterad den 19 september 2019