Kontakta oss

     

Telefonnummer

   

E-post

Rektor: Jon Melin

   

072-215 47 62

   

jon.melin@timra.se 

Administration:
Johanna Sundgren

   

073-033 25 00

   

johanna.sundgren@skola.timra.se

Kurator: 
Anna Lejdstrand Hellsén

   

070-190 36 74

   

anna.hellsen@skola.timra.se

Skolsköterska:
Sara Jansson

   

073-274 84 56

   

sara.jansson@skola.timra.se

Specialpedagog:
Stefan Isaksson-Nilsson

   

070-190 79 26

   

stefan.isaksson-nilsson@skola.timra.se

Studie- och yrkesvägledare:
Gunilla Vikström

   

060-16 37 40

   

gunilla.vikstrom@skola.timra.se

Elevvärd:
Anneli Ödén

   

060-16 34 70

   

anneli.oden@skola.timra.se

Vaktmästare: 
Samuel Fisk

   

070-300 74 81

   

samuel.fisk@skola.timra.se

 

Undervisande personal

All undervisande personal nås på telefonnummer: 060-16 37 40.

Alm, Marika

   

Resurs 

marika.alm@skola.timra.se 

Bodell, Roger

   

Trä- och metallslöjd

roger.bodell@skola.timra.se

Boman, Niklas

   

Resurs

niklas.boman@skola.timra.se

Bysund, Susanne

   

Vikarie

susanne.bysund@skola.timra.se

Gustafsson, Madelene

   

Matematik/Fysik

madelene.gustafsson@skola.timra.se

Henriksson, Annelie

   

Resurs

annelie.henriksson@skola.timra.se

Jansson, Hampus

   

Vikarie

hampus.jansson@skola.timra.se

Jonasson, Svante

   

Bild

svante.jonasson@skola.timra.se

Lockhart, Eva

   

Grundlärare åk 6

eva.lockhart@skola.timra.se

Loviken, Sofie

   

Vikarie

sofie.loviken@skola.timra.se

Lundberg, Adam

   

Resurs

adam.lunberg@skola.timra.se

Löfstrand, Hannah

   

Matematik

hannah.lofstrand@skola.timra.se

Mohlén, Cornelia

   

Hem- och konsumentkunskap

cornelia.mohlen@skola.timra.se

Nilsson, Lisa

   

Svenska/engelska

lisa.nilsson@skola.timra.se

Nordström, Joakim

   

Samhällsorienterande/resurs

jonas.nordstrom@skola.timra.se

Nordström, Kristina

   

Grundlärare åk 6

kristina.nordstrom2@skola.timra.se

Nordström, Sofie

   

Resurs

sofie.nordstrom@skola.timra.se

Norling, Tina Jeanette

   

Svenska/engelska/tyska

jeanette.norling@skola.timra.se

Nygren, Håkan

   

Idrott

hakan.nygren@skola.timra.se

Nylander, Mattias

   

Matematik/kemi

mattias.nylander@skola.timra.se

Johanna Näslund

   

Speciallärare

johanna.naslund@skola.timra.se

Perlkvist, Petra

   

Vikarie

petra.perlkvist@skola.timra.se

Persson, Emil

   

Samhällsorienterande/idrott

emil.persson@skola.timra.se

Pettersson, Emilia

   

Grundlärare åk 6

emilia.pettersson@skola.timra.se

Sidén, Sara

   

hem- och konsumentkunskap
/textilslöjd

sara.siden@skola.timra.se

Svensson, Anna Maria

   

Svenska

ammi.svensson@skola.timra.se

Svensson, Matilda

   

Vikarie

matilda.svensson@skola.timra.se

Tinnerholm, Astrid

   

Textilslöjd

astrid.tinnerholm@skola.timra.se

Westberg, Maja

   

Vikarie/resurs

maja.westberg@skola.timra.se

Zaragoza Mora, Eva

   

Spanska

eva.zaragozamora@skola.timra.se

Kommentera sidan Dela och tipsa

Sidan uppdaterad den 28 september 2018