Personal

 

 

 

 

 

 

 

Urban Lindholm - Verksamhetschef

Trummor & Elbas

Ensemble

Tfn: 072-528 57 36
E-post: urban.lindholm@skola.timra.se

 

 

 

 

 

 

Sandra Bergström

Dans & Film

Tfn: 072-246 18 77
E-post: sandra.bergstrom@skola.timra.se

 

 

 

 

 

Johan Karlsson

Gitarr & trummor

E-post: Johan.karlsson@skola.timra.se

 

 

 

 

 

 

Fredrik Hammarström

Gitarr & Ensemble

Tfn: 072-231 87 30
E-post: fredrik.l.hammarstrom@skola.timra.se
 

 

 

 

 

 

Mia Peter

Fiol & Piano/Keyboard

Ensemble

Tfn: 072-225 25 53
E-post: maria.peter@skola.timra.se

 

 

 

 

 

 

Daniel Eriksson

Piano/Keyboard 

Tfn: 072-218 58 06
E-post: daniel.eriksson@skola.timra.se

 

 

 

 

 

Therése Nilsson

Saxofon, klarinett & blockflöjt

Orkester

Tfn: 072-226 25 80
E-post: therese.nilsson@skola.timra.se

 

 

 

Per Nordin

Bleckblås

Tfn: 072-246 15 90
E-post: per.nordin@skola.timra.se

 

Ingela Enerud

Sång

Tfn:072-468 33 00
E-post: ingela.enerud@skola.timra.se

 

Marit Lindås

Tvärflöjt

E-post: marit.lindas@skola.timra.se

   

Helene Borgsten

 

E-post: helene.borgsten@skola.timra.se

 

 

Kommentera sidan Dela och tipsa

Sidan uppdaterad den 4 oktober 2018