Kontakta oss


Vill du att näringslivskontoret kontaktar dig? Fyll i formuläret här.  

 

 

 Namn /TitelTelefon

Maria Adolfsson                                      

Administratör och affärscontroller

maria.adolfsson@timra.se

 

060-16 34 37

070-558 9748

 

Christian Söderberg

Näringslivschef

christian.soderberg@timra.se                   

060-16 34 01

070-235 5151

  

Fredrik Eriksson

Näringslivsutvecklare

Besöksnärings- och landsbygdsutveckling
Kulturella och 
kreativa näringar 

fredrik.eriksson@timra.se

060-16 34 07

072-216 6077

 

Annelie Axelsson 

Näringslivsutvecklare                              

 

annelie.axelsson@timra.se

060-16 34 09 

073-059 9948 

 

   
   

Thomas Bengtsson                       

Företagslots

thomas.bengtsson@timra.se

 

060-16 34 04

073-060 9491

 

 

Christina Eriksson

Näringslivskoordinator

Event och kommunikation                         

 

christina.eriksson@timra.se

060- 16 34 30

070-558 9609

 

Cecilia Ytterbom

Marknadsassistent                                    

 

cecilia.ytterbom@timra.se

060-16 31 09

073-067 5447

Kommentera sidan Dela och tipsa

Sidan uppdaterad den 13 september 2019